0

Koszyk

 

clenbuterol efekty rezultaty mocnesuple sterydy

Clenbuterol efekty? Jakich rezultatów się spodziewać? 

Spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej może być bardzo ciężkie. Aby zrobić to jeszcze łatwiej, warto pamiętać nie tylko o właściwym ruchu i diecie. Dodatkowym wsparciem mogą być wtedy specjalne preparaty. Jednym z nich jest Clenbuterol. Co warto o nim wiedzieć? Kiedy go stosować? Jakie daje on rezultaty?

Czym jest Clenbuterol?

Pod pojęciem jak Clenbuterol, także Clenbuterol znajduje się rodzaje związku chemicznego, który używany jest jako lek rozszerzający oskrzela. Ma on jednak jeszcze jedno zastosowanie, a mianowicie wspomaga on spalanie tkanki tłuszczowej oraz używany jest jako doping w sporcie.

Pod kątem swojego działania Clenbuterol jest agonistą receptorów β2-adrenergicznych i wykazuje on działanie przypominające działanie efedryny, jednak jest ono silniejsze pod kątem termogeniczym. Prowadzi on wtedy do zwiększenia ciśnienia krwi, wydolności oddechowej oraz do szybszego dostarczania tlenu do tkanek.

Clenbuterol Kupisz Tu >>kliknij<<

Obecnie Clenbuterol używany jest głównie jako lek weterynaryjny, jednak także stosują go kulturyści oraz przedstawiciele innych dyscyplin sportowych, którzy chcieliby poprawić swoje wyniki.

Clenbuterol – działanie:

 • Termogeniczne – powoduje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,

 • Zmniejsza katabolizm, czy zapobiega utracie masy mięśniowej,

 • Powoduje zwiększone wydatkowanie energii,

 • Zwiększa wydolność organizmu podczas wysiłku.

Stosowanie i dawkowanie Clenbuterolu.

Stosowanie preparatu jak Clenbuterol najczęściej wybierane jest jako alternatywa dla sterydów anabolicznych, ponieważ pozwala on na uzyskanie podobnych rezultatów w kwestii poprawy metabolizmu oraz spalenia niechcianej tkanki tłuszczowej.

Clenbuterol oferowany jest głównie w formach jak zastrzyki, tabletki, krople, granulaty. Stosowany jest w dawkach wynoszących od 20 do 100 mg dziennie. Zalecane jest jego używanie w dawkach wzrastających, a także w dwóch cyklach rozdzielonych przerwą.

Clenbuterol – jakie ma efekty?

Zażywanie Clenbuterolu powoduje przede wszystkim przyspieszenie lipolizy, czyli procesów polegających na spalaniu tkanki tłuszczowej. W efekcie dochodzi do zmniejszenia jej ilości w ciele o wiele szybciej niż podczas standardowych treningów i diety. Jednocześnie na uwagę zasługuje w brak efektu katabolicznego, czyli możliwe jest wtedy zabezpieczenie tkanki mięśniowej przed stopniowym zanikiem.

Dzięki temu, że Clenbuterol pozwala także na zwiększenie wydolności organizmu i wspomaga jego pracę, pozwala też na uzyskanie lepszych efektów treningowych. W rezultacie na skutek działania Clenbuterolu dochodzi do poprawy wyglądu sylwetki, która staje się szczuplejsza przy jednoczesnym zaznaczeniu wyglądu tkanki mięśniowej.

Jako że Clenbuterol nie zawiera hormonów męskich, jest on często zażywany przez kobiety, by wyszczuplić sylwetkę bez efektów ubocznych związanych z maskulinizacją po sterydach.

Skutki uboczne Clenbuterolu:

Osoby stosujące Clenbuterol powinny pamiętać o tym, że preparat ten może spowodować pojawienie się skutków ubocznych.

Wśród najczęstszych działań niepożądanych podczas stosowania Clenbuterolu znajdują się:

  • Zwiększona potliwość,

  • Niższe ciśnienie tętnicze,

  • Zaburzenia rytmu serca,

  • Drgania mięśni,

  • Spowolnienie,

  • Większe zdenerwowanie.